Työn kuvaus
Primary location: JOENSUU
Haemme kolmea ravintola- ja kerrossiivoojaa vakituiseen työsuhteeseen työskentelemään Original Sokos Hotel Vaakunassa ja Vaakuna-korttelissa Joensuussa. Työtunteja tarjoamme 45 h/3 vk. Työsuhteet alkavat mahdollisimman pian. Työ on luonteeltaan fyysisesti aktiivista ja sisältää paljon liikkumista, joten tehtävä soveltuu parhaiten henkilölle, jolla on hyvä peruskunto ja valmius tehdä liikkuvaa työtä.
Odotamme sinulta:
· Siivouskoulutusta tai työkokemusta siivouksesta. · Asiakaspalveluhenkisyyttä. · Oma-aloitteisuutta. · Valmiutta joustaa työajoissa. · Iloista positiivista asennetta. · Paineensietokykyä. · Työkielenä suomi ja englanti.
Me tarjoamme sinulle monipuolisen työnkuvan, loistavan työporukan sekä mahdollisuuden edetä urallasi isossa toimipaikkaverkostossamme. PKOlaisena saat käyttöösi S-ryhmän ja PKOn kattavat henkilöstöedut. (https://pko.fi/toita-sinulle/pko-tyonantajana/suomen-parhaaksi-kehutut-henkilostoedut/) Meillä työnantaja on vakuuttanut jokaisen työntekijän myös vapaa-ajan tapaturmavakuutuksella, ja liikkumistasi kannustamme Epassilla. Perehdytämme sinut kaikkiin tehtäviin ja erilaisiin työvuoroihin sekä opastamme onnistumisiin pitkin matkaa.
Lisätietoja tehtävästä antaa siivouspäällikkö Marja-Leena Simonen,
Työkieli: Suomi
Tarkemmat tiedot
- Avointen töiden lukumäärä: 4
Hakuohjeet
Sähköposti:
- Sijainti: Joensuu (167)
- Yritys: 0643 POHJOIS-KARJALAN OSUUSKAUPPA
- Y-tunnus: 0116323-1
- Hakuaika päättyy: 16.02.2026 02:00:00
- Julkaistu 21.01.2026 15:35:38 (Päivitetty 21.01.2026 15:35:38)
- Lähde: Työmarkkinatori
